Wasa pieczywo chrupkie z błonnikiem

Zastanawiasz się nad zakupem produktu pieczywo chrupkie z błonnikiem marki Wasa?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Wasa pieczywo chrupkie z błonnikiem? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Średnie wartości odżywcze Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1396 kJ/333 kcal |
| Tłuszcz | 5,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 46 g |
| w tym cukry | 2,0 g |
| Błonnik | 26 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 1,10 g |
| Na 100 g / % NRV*** | |
| Magnez | 200 mg / 53 % |
| Cynk | 5 mg / 50 % |
| Żelazo | 6 mg / 43 % |
| Miedź | 0,6 mg / 40 % |
| **RWS = referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| ***NRV = Referencyjne wartości odżywcze | |
| Ilość kromek: ok. 23 |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Wasa opisuje pieczywo chrupkie z błonnikiem tak:
inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Wasa pieczywo chrupkie z błonnikiem do kategorii pieczywo chrupkie.
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
Cena: 10,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_Sport/24144.htmlCena: 10,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_z_przewaga_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlCena: 8,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_pieczywo_chrupkie_w_100_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, 7% błonnik pszenny, 5% otręby owsiane, woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina,(...)
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_Lekkie_blonnikowe/33235.htmlkaszka kukurydziana, mąka żytnia, 23 % pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, woda, 4 % zmielone odtłuszczone pestki dyni, 2 % inulina, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, 0,9 %(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_lekkie_z_orkiszem_i_dynia/33236.html60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_lekkie_zytnie/38005.html57,9 % mąka żytnia, 15 % kaszka kukurydziana, 9 % mąka pszenna, 7 % pełnoziarnista mąka pszenna, woda, 3 % mąka jęczmienna, 2 % mąka z amarantusa, 2 % inulina, 1 % mąka grycza(...)
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_lekkie_7_ziaren/38006.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Wasa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Sezam_pieczywo_chrupkie/102670.htmlmąka żytnia (49 %), pełnoziarnista mąka pszenna (24 %), mąka pszenna, mąka żytnia pełnoziarnista (9 %), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól,(...)
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_lekkie_zytnie/114769.htmlmąka pszenna (29 g*), pełnoziarnista mąka pszenna (28 g*), mąka kukurydziana (21 g*), pełnoziarnista mąka żytnia (18 g*), pełnoziarnista mąka jęczmienna (5 g*), cukier, pełnoz(...)
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_lekkie_7_ziaren/115486.html2027-04-30
mąka pszenna (45 %), pełnoziarnista mąka pszenna (25 %), mąka żytnia, mąka żytnia pełnoziarnista (9 %), mleko w proszku odtłuszczone, cukier, sól, olej słonecznikowy
Cena: 7,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Wasa_Pieczywo_chrupkie_lekkie_pszenne/118209.html2026-11-30






Koszyk z zakupami