Tymbark sok 100% multiwitamina, kartonik ze słomką

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany firmy Tymbark?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany marki Tymbark:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| energia | 198 kJ / 47 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 11 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| witamina A | 232 µg / 29 %* |
| Witamina E | 0,9 mg / 7,5 %* |
| witamina C | 6 mg / 7,5 %* |
| tiamina | 0,0825 mg / 7,5 %* |
| ryboflawina | 0,105 mg / 7,5 %* |
| niacyna | 1,2 mg / 7,5 %* |
| witamina B6 | 0,105 mg / 7,5 %* |
| kwas foliowy | 15 µg / 7,5 %* |
| witamina B12 | 0,1875 µg / 7,5 %* |
| biotyna | 3,75 µg / 7,5 %* |
| kwas pantotenowy | 0,45 mg / 7,5 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Producent marki Tymbark opisuje Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany firmy Tymbark? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Marek , 2025-08-21 20:03:42Dziecko zadowolone
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Tymbark sok 100% multiwitamina, kartonik ze słomką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii soki owocowe 100%. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 68 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_w_kartoniku_ze_slomka_jablkowo_brzoskwiniowy/25647.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100._kartonik_ze_slomka_jablkowy/25796.htmlCena: 2,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Czysty_sok_100_malina._jablko._wisnia._winogrono_kartonik_ze_slomka/32084.htmlCena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 25,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Jaffa_Gold_Sok_z_mandarynek_NFC/21821.html2027-04-15
Cena: 3,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_sok_banan_marchew_jablko/21841.htmlPoznaj produkty marki Tymbark - w aktualnej ofercie mamy 40 produktów Tymbark.
woda, sok grejpfrutowy z zagęszczonego soku (10 %), przecier z jabłek (9 %), sok z czerwonych winogron z zagęszczonego soku (4 %), cukier, sok z granatów z zagęszczonego soku (...)
Cena: 5,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_granat_z_jablkiem._grejpfrutem_i_winogronami/20602.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (35 %), przecier z jabłek (5 %), soki z zagęszczonych soków z: limonek (1 %) i figi kaktusowej (1 %), cukier, regulatory kwasowości: kw(...)
Cena: 5,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_kaktus_z_limonka_i_jablkiem/20603.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (16 %), cukier, soki z zagęszczonych soków z: cytryn (2 %) i limonek (2 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, prze(...)
Cena: 5,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_limonka_z_cytryna_i_mieta/20604.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (19 %), cukier, sok brzoskwiniowy z zagęszczonego soku (1 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, aromaty, substancj(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_jablkowobrzoskwiniowy/21214.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20 %), cukier, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, ekstrakt z mięty, aromat, substancja słodząca - sukraloza
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_jablkowomietowy/21216.htmlwoda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (14 %) i wiśni (6 %), cukier, koncentrat z czarnych porzeczek i aronii, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, aroma(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_wisniowo_jablkowy/21217.html2027-01-30






Koszyk z zakupami