Tiger napój energetyczny puszka

Czy warto kupić produkt Gazowany napój energetyzujący, zawierający taurynę i kofeinę. Pasteryzowany marki Tiger?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Tiger napój energetyczny puszka? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 197 kJ/46 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 11 g |
| - w tym cukry | 11 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,17 g |
| niacyna | 7,0 mg (44%*) |
| witamina B6 | 1,4 mg (100%*) |
| witamina B12 | 0,5 µg (20%*) |
| kwas pantotenowy | 2,0 mg (33%*) |
| *% referencyjnej wartości spożycia. |
Producent marki Tiger opisuje Gazowany napój energetyzujący, zawierający taurynę i kofeinę. Pasteryzowany tak:
MWS Sp. z o.o. Sp.k
ul. Strefowa 13
43-100 Tychy
ul. Strefowa 13
43-100 Tychy






Koszyk z zakupami