Tesori Płyn do płukania tkanin Ayurveda

Tesori
Tesori Płyn do płukania tkanin  AyurvedaTesori Płyn do płukania tkanin  Ayurveda
pojemność netto

pojemność netto

760 ml

pojemność

cena za litr

20,41 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008970055244

8008970055244

Cena: 15,51 zł

15.51 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Płyn do płukania tkanin Ayurveda marki Tesori?

inne produkty w kategorii płyny do płukania

Produkt Płyn do płukania tkanin Ayurveda firmy Tesori znajduje się w kategorii płyny do płukania, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu płyny do płukania:

Tesori Płyn do płukania tkanin Tesori Płyn do płukania tkanin
Thalasso Therapy 760 ml
20,41zł/l

Cena: 15,51 zł

PLN
1
6
Tesori Koncentrat do płukania Tesori Koncentrat do płukania
tkanin Persian Dream 760 ml
20,42zł/l

Cena: 15,52 zł

PLN
1
4
Tesori Koncentrat do płukania Tesori Koncentrat do płukania
tkanin Białe piżmo 760 ml
20,42zł/l

Cena: 15,52 zł

PLN
1
6
Sodasan Płyn do płukania Sodasan Płyn do płukania
o zapachu Magnolii 750 ml
30,96zł/l

Cena: 23,22 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-01
Vanish Płyn do płukania białych Vanish Płyn do płukania białych
firanek 500 ml
41,98zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Ekologiczny Płyn do Sodasan Ekologiczny Płyn do
Płukania Lawendowy 750 ml
23,41zł/l

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Płyn do płukania i zmiękczania Klar Płyn do płukania i zmiękczania
tkanin ECO 750 ml
23,68zł/l

Cena: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Sensitive & Baby Płyn
do zmiękczania tkanin 880 ml
17,03zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Tesori

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Tesori? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5