Terravita Chocola! Czekolada mleczna & prażona kukurydza

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Czekolada mleczna z kawałkami prażonej kukurydzy firmy Terravita.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada mleczna z kawałkami prażonej kukurydzy marki Terravita:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 2210 kJ/529 kcal |
| tłuszcz: | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 18 g |
| węglowodany: | 57 g |
| w tym cukry: | 52 g |
| białko: | 5,9 g |
| sól: | 0,33 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Terravita opisuje Czekolada mleczna z kawałkami prażonej kukurydzy tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Terravita Chocola! Czekolada mleczna & prażona kukurydza do kategorii czekolada.
cukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY(...)
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpen_Gold_Nussbeisser_czekolada_mleczna_z_calymi_orzechami/18264.htmlmiazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory - lecytyny (z soi) i E 476, aromat, Masa kakaowa minimum 60%
Cena: 5,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Goplana_Czekolada_gorzka/18275.html2028-02-28
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlcukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakaowa minimum: 50 %
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Gorzka/23032.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku, orzechy laskowe (10 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt wanilii, Cz(...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Orzechowa/23046.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_czekolada_Truskawkowo_jogurtowa/23149.html






Koszyk z zakupami