Sorenti Makaron spaghetti

Sorenti
51Sorenti Makaron spaghetti
Sorenti Makaron spaghettiSorenti Makaron spaghetti
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

11,23 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900354038221

5900354038221

Cena: 4,49 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.49 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron spaghetti firmy Sorenti?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron spaghetti marki Sorenti:

mąka z pszenicy twardej (Triticum durum)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1501 kJ/354 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany71 g
w tym cukry2,9 g
Białko12 g
Sól<0,01 g

Jaja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sorenti opisuje Makaron spaghetti tak:

z pszenicy durum
Marka:Sorenti
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, przewiewnym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Makarony Polskie SA ul. Podkarpacka 15a 35-082 Rzeszów
Adres zwrotny:Makarony Polskie SA ul. Podkarpacka 15a 35-082 Rzeszów

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron spaghetti firmy Sorenti? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sorenti Makaron spaghetti do kategorii makaron.

    Goliard makaron Świderki Spirali Goliard makaron Świderki Spirali
    100% pszenicy durum 400 g
    12,20zł/kg

    Cena: 4,88 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-04-19
    Goliard makaron Rurki Penne rigate Goliard makaron Rurki Penne rigate
    100% pszenica durum 400 g
    12,20zł/kg

    Cena: 4,88 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2029-04-08
    Sorenti Makaron Bucatini Sorenti Makaron Bucatini
    400 g
    14,05zł/kg

    Cena: 5,62 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-01-05
    Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
    (Nidi Capellini) 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-10-30
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5