Sodasan ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange

Sodasan Balsam o zapachu pomarańczy do zmywania Sodasan to nowa delikatna formuła i bezwzględna siła do usuwania brudu z naczyń. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife zgodnie z kryteriami Ecocert.
Sodasan ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam OrangeSodasan ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

25,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886025560

4019886025560

Cena: 12,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange firmy Sodasan.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sodasan ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange? Sprawdź listę składników:

>30% woda, 5–15% tenzydy niejonowe (tenzydy cukrowe), <5% tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych), sól warzona, stabilizator, cytryniany, środki zapachowe, limonen, linalool, geraniol.


Producent marki Sodasan opisuje ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange tak:

Balsam o zapachu pomarańczy do zmywania Sodasan to nowa delikatna formuła i bezwzględna siła do usuwania brudu z naczyń. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife zgodnie z kryteriami Ecocert.
Marka:Sodasan

inne produkty w kategorii płyny do mycia naczyń

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sodasan ekologiczny płyn do mycia naczyń Balsam Orange do kategorii płyny do mycia naczyń.

Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń BIO cytrynowy 500 ml
29,98zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń Sensitive BIO 500 ml
29,98zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Klar Płyn do naczyń sensitive Klar Płyn do naczyń sensitive
Kamix odkamieniacz Express Kamix odkamieniacz Express
500 ml
37,98zł/l

Cena: 18,99 zł

PLN
1
2
Zielko Naczynia Płyn do mycia Zielko Naczynia Płyn do mycia
naczyń czerwona pomarańcza 500 ml
21,04zł/l

Cena: 10,52 zł

PLN
1
4
MILL Płyn do mycia naczyń MILL Płyn do mycia naczyń
500 ml
15,02zł/l

Cena: 7,51 zł

PLN
1
9
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń o zapachu cytrynowym BIO 1 litr

Cena: 22,70 zł

PLN
1
2
Ludwik płyn do mycia naczyń Ludwik płyn do mycia naczyń
miętowy 5 kg
8,25zł/kg

Cena: 41,23 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Sodasan

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sodasan? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
41,24zł/l

Cena: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5