Sodasan ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg.

Sodasan Sandałowe mydło do podłóg Gruntowne czyszczenie, ochrona i pielęgnacja wszystkich podłóg i powierzchni drewnianych. Z ekologicznym mydłem roślinnym i naturalnymi substancjami pielęgnacyjnymi. Produkt przeznaczony szczególnie do podłóg drewnianych i parkietów z otwartymi porami, jak również do podłóg z desek, płytek ceramicznych i marmuru. Olejek z drzewa cedrowego i sandałowego roztaczają subtelny, aromatyczny zapach. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - produkcja neutralna pod względem emisji CO2 - bez mikroplastiku
Sodasan ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg.Sodasan ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg.
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

24,58 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886000772

4019886000772

Cena: 24,58 zł

24.58 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg marki Sodasan?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sodasan ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg.? Sprawdź listę składników:

>30 % woda, 15-30 % mydło roślinne* (tenzydy anionowe), 5-15 % alkohol* (etanol), <5% cytryniany, gliceryna*, substancje zapachowe, cytral, limonen, linalool, *22 % wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych

Producent marki Sodasan opisuje ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg tak:

Sandałowe mydło do podłóg Gruntowne czyszczenie, ochrona i pielęgnacja wszystkich podłóg i powierzchni drewnianych. Z ekologicznym mydłem roślinnym i naturalnymi substancjami pielęgnacyjnymi. Produkt przeznaczony szczególnie do podłóg drewnianych i parkietów z otwartymi porami, jak również do podłóg z desek, płytek ceramicznych i marmuru. Olejek z drzewa cedrowego i sandałowego roztaczają subtelny, aromatyczny zapach. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - produkcja neutralna pod względem emisji CO2 - bez mikroplastiku
Cechy:drzewo sandałowe, testowany dermatologicznie, skuteczne czyszczenie, naturalna pielęgnacja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawiera cytral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Marka:Sodasan
Przygotowanie i stosowanie:Dozowanie: powierzchnie o normalnym stopniu zabrudzenia: ok. 25 ml (2 łyżki stołowe) na 5 l wody.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii do podłóg

Sodasan ekologiczne mydło sandałowe BIO do mycia podłóg. w sklepie dodomku.pl należy do kategorii do podłóg. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
konwaliowy 1 litr

Cena: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
mydło marsylskie 1 litr

Cena: 9,59 zł

PLN
1
4
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
wszystkich zmywalnych powierzchni Wiosenny bukiet 1 litr

Cena: 9,59 zł

PLN
1
3
Ajax Płyn uniwersalny Boost Soda Ajax Płyn uniwersalny Boost Soda
oczyszczona+Cytryna 1 litr

Cena: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax Płyn uniwersalny Boost Ajax Płyn uniwersalny Boost
ocet + lawenda 1 litr

Cena: 8,89 zł

PLN
1
8
Sidolux uniwersalny płyn Sidolux uniwersalny płyn
Do mycia kwiat japońskiej wiśni 1 litr

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Ludwik Płyn uniwersalny mydło Ludwik Płyn uniwersalny mydło
marsylskie z nutą białych kwiatów 1 litr

Cena: 8,86 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2029-05-18

inne produkty marki Sodasan

Poznaj produkty marki Sodasan - w aktualnej ofercie mamy 41 produktów Sodasan.

Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
41,24zł/l

Cena: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5