So Food Gołąbki wegańskie w sosie pomidorowym

So Food

Gołąbki z farszem ryżowo – warzywnym to propozycja tradycyjnego dodatku obiadowego w odsłonie dla wegetarian i fleksitarian. Dzięki dużej ilości warzyw jest to sycące danie, a dodatek sosu pomidorowego nadaje mu klasycznego posmaku.

 

So Food Gołąbki wegańskie w sosie pomidorowymSo Food Gołąbki wegańskie w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

29,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901002008818

5901002008818

Cena: 11,85 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.85 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Farsz z ryżu i pieczarek zawinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym Produkt sterylizowany firmy So Food?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Farsz z ryżu i pieczarek zawinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym Produkt sterylizowany marki So Food:

woda, kapusta biała 30 %, farsz 16 % [pieczarki 8,3 %, ryż biały 4 %, cebula, olej rzepakowy, marchew, grzyby suszone (podgrzybek, pieczarka), sól, przyprawy], pomidory 13 %, cebula, koncentrat pomidorowy 5,5 %, cukier, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy


Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna 308 kJ/ 74 kcal
Tłuszcz 2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 9,8 g
w tym cukry 3,2 g
Białko 1,7 g
Sól 1,0 g


Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki So Food opisuje Farsz z ryżu i pieczarek zawinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym Produkt sterylizowany tak:

Gołąbki z farszem ryżowo – warzywnym to propozycja tradycyjnego dodatku obiadowego w odsłonie dla wegetarian i fleksitarian. Dzięki dużej ilości warzyw jest to sycące danie, a dodatek sosu pomidorowego nadaje mu klasycznego posmaku.

 


Marka:

So Food


O marce:

So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty!


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Farsz z ryżu i pieczarek zawinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Rodzaj opakowania:

Okładka


Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak So Food Gołąbki wegańskie w sosie pomidorowym do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

JemyJemy tajska JemyJemy tajska
Data przyd. 2027-05-22
JemyJemy gulaszowa JemyJemy gulaszowa
Zupy świata 400 g
19,25zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-23
JemyJemy Fasolka po bretońsku z JemyJemy Fasolka po bretońsku z
kiełbasą wieprzową 400 g
19,25zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-08-17
JemyJemy Zupa Meksykańska JemyJemy Zupa Meksykańska
Zupy świata 400 g
18,30zł/kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-22
Sokołów wieprzowina w sosie Sokołów wieprzowina w sosie
Teriyaki 400 g
26,98zł/kg

Cena: 10,79 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-17
Sokołów Chilli con carne z mięsem Sokołów Chilli con carne z mięsem
Data przyd. 2028-04-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5