Słoik Smaku Wołowina po burgundzku

Słoik Smaku
Słoik Smaku Wołowina po burgundzkuSłoik Smaku Wołowina po burgundzku
masa netto

masa netto

650 g

pojemność

cena za kilogram

51,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906546721100

5906546721100

Cena: 33,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
33.41 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Wołowina po burgundzku firmy Słoik Smaku?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wołowina po burgundzku marki Słoik Smaku:

Karkówka wołowa, boczek, pieczarka, marchew, cebula, czosnek świeży, wino czerwone, sos sojowy(woda, ziarno soi, pszenica, sól), masło 82%, mąka pszenna, cukier, sól, pieprz, papryka słodka, papryka słodka wędzona, ziele angielskie, liść laurowy,

 


Wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 521,80 kJ / 128,1 kcal, tłuszcz 5,34 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,77 g, węglowodany 6,89 g, w tym cukry 3,64 g, białko 10,57 g, sól 0,93 g


inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Słoik Smaku Wołowina po burgundzku do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

Orzeł Polska Krupnik Domowy Orzeł Polska Krupnik Domowy
650 g
32,06zł/kg

Cena: 20,84 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-06-24
Orzeł Polska Domowa Zupa Ogórkowa Orzeł Polska Domowa Zupa Ogórkowa
Data przydatności
2028-04-22
Sante kotlety sojowe a'la schabowe Sante kotlety sojowe a'la schabowe
100 g
38,40zł/kg

Cena: 3,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-08-24
JemyJemy zupa rosół JemyJemy zupa rosół
z kurczakiem i ryżem 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-17
Bio Planet Fasolka w sosie Bio Planet Fasolka w sosie
pomidorowym BIO 360 g
24,97zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5