Jamar Sos słodko-kwaśny

Jamar Doskonały do ryżu
Jamar Sos słodko-kwaśnyJamar Sos słodko-kwaśny
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203252

5906716203252

Cena: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition

Czy warto kupić produkt Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany marki Jamar?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany marki Jamar:

przecier pomidorowy (30 %), woda, cukier, marchew (8 %), cebula (5 %), papryka czerwona (4 %), papryka zielona (4 %), ananas (3 %), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, pędy bambusa (1,5 %), sól, zioła, przyprawy, imbir (0,15 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia337 kJ/79 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany18 g
- w tym cukry15 g
Błonnik1,1 g
Białko0,7 g
Sól1,2 g

Producent marki Jamar opisuje Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany tak:

Doskonały do ryżu
Cechy:z ananasem, imbirem i pędami bambusa, bez wzmacniaczy smaku
Marka:Jamar
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Przygotowanie i stosowanie:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z ryżem.
Przepisy:Sprawdź nasz przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Składniki: olej do smażenia, 400 g piersi z kurczaka, sos słodko-kwaśny Jamar, 300 g ryżu, opcjonalnie sezam. Przygotowanie: Pokrojone w kostkę mięso smaż przez 7 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzej całość. Gotowy sos wyłóż na ugotowany ryż. Całość możesz posypać prażonym sezamem. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Jamar Sos słodko-kwaśny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 163 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dawtona Sos pomidorowy ze Dawtona Sos pomidorowy ze
śmietaną 520 g
13,44zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-21
Dawtona Sos spaghetti klasyczny Dawtona Sos spaghetti klasyczny
520 g
13,44zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-06-26
P R Z E C E N A -3%
Dawtona Sos pomidorowy ostry z Dawtona Sos pomidorowy ostry z
papryczkami jalapeño 520 g
14,12zł/kg

Cena: 7,34 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-10
Dawtona Sos meksykański z fasolą i Dawtona Sos meksykański z fasolą i
kukurydzą 520 g
13,44zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-04-27
Dawtona Sos słodko kwaśny Dawtona Sos słodko kwaśny
z ananasem 520 g
13,44zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-18
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Jamar

Poznaj produkty marki Jamar - w aktualnej ofercie mamy 26 produktów Jamar.

Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-31
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-04-30
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5