Sady Wincenta sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny

Sady Wincenta
51Sady Wincenta sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny
Sady Wincenta sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętnySady Wincenta sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny
pojemność netto

pojemność netto

3 litry

pojemność

cena za litr

5,96 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395223077

5906395223077

Cena: 17,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.87 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny firmy Sady Wincenta.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny marki Sady Wincenta:

Sok jabłkowy NFC 100%


Jakie recenzje zebrał produkt sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny marki Sady Wincenta? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii soki owocowe

    Produkt sok jabłkowy 100% Tłoczony naturalnie mętny firmy Sady Wincenta znajduje się w kategorii soki owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu soki owocowe:

    Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Fortuna sok 100% bez dodatku cukru
    pomarańczowy 1 litr

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    89
    Data przyd. 2027-08-30
    Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
    1 litr

    Cena: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    Data przyd. 2027-10-30
    Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC
    1 litr

    Cena: 25,68 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-11-13
    Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
    - jabłko 300 ml
    12,90zł/l

    Cena: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-06-30
    Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
    i jabłko 300 ml
    13,30zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-04-30
    Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
    - jabłko 300 ml
    13,30zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-04-30
    Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
    ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
    11,85zł/l

    Cena: 2,37 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-07-30
    Tymbark sok 100% multiwitamina, Tymbark sok 100% multiwitamina,
    kartonik ze słomką 200 ml
    11,95zł/l

    Cena: 2,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5