Sady Wincenta sok Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony

Sady Wincenta
51Sady Wincenta sok Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony
Sady Wincenta sok   Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczonySady Wincenta sok   Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

11,53 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395223558

5906395223558

Cena: 8,65 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.65 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu sok Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony firmy Sady Wincenta?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sady Wincenta:

Sok jabłkowy NFC 70%, sok porzeczkowy NFC 30%.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu sok Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony firmy Sady Wincenta? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii soki owocowe

    Sady Wincenta sok Jabłkowo - porzeczkowy 100% tłoczony w sklepie dodomku.pl należy do kategorii soki owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 85 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Naturavena Sok z żurawiny 100% Naturavena Sok z żurawiny 100%
    750 ml
    21,49zł/l

    Cena: 16,12 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-01
    Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
    750 ml
    11,99zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-02-28
    Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
    i wiśni 750 ml
    11,55zł/l

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    24
    Data przydatności
    2027-02-28
    Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
    i czerwonych porzeczek 750 ml
    11,55zł/l

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2027-02-28
    Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Fortuna sok 100% bez dodatku cukru
    pomarańczowy 1 litr

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    89
    Data przyd. 2027-08-30
    Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
    1 litr

    Cena: 5,29 zł

    PLN
    1
    72
    Data przyd. 2027-10-30
    Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC
    1 litr

    Cena: 25,68 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-11-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5