Rugen Fisch Smażony śledź w zalewie korzennej

51Rugen Fisch Smażony śledź w zalewie korzennej
Rugen Fisch Smażony śledź w zalewie korzennejRugen Fisch Smażony śledź w zalewie korzennej
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

48,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4012839677243

4012839677243

Cena: 14,51 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.51 PLN NewCondition
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Graal Makrela w sosie pomidorowym Graal Makrela w sosie pomidorowym
    Data przydatności
    2029-06-30
    Graal Byczki w sosie pomidorowym Graal Byczki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2029-07-30
    Graal Paprykarz szczeciński Graal Paprykarz szczeciński
    Data przyd. 2029-06-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    curry 300 g
    21,47zł/kg

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    pomidorowym z warzywami 300 g
    21,33zł/kg

    Cena: 6,40 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    chrzanowym 300 g
    21,33zł/kg

    Cena: 6,40 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2027-07-30
    Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
    w sosie pomidorowym 180 g
    33,28zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2028-11-30
    Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
    w kawałkach w oleju 185 g
    34,81zł/kg

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2030-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5