Ritter Sport Czekolada deserowa z całymi migdałami

Zainteresował Cię produkt Czekolada deserowa z całymi migdałami (25 %) marki Ritter?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Ritter:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2329 kJ |
| Wartość energetyczna | 560 kcal |
| Tłuszcz | 39 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 38 g |
| w tym cukry | 37 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 0,01 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Ritter opisuje Czekolada deserowa z całymi migdałami (25 %) tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Czekolada deserowa z całymi migdałami (25 %) firmy Ritter? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii czekolada
Wyrób firmy Ritter o nazwie Czekolada deserowa z całymi migdałami (25 %) został przypisany do kategorii czekolada. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakaowa minimum: 50 %
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Gorzka/23032.htmlcukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), sól, aromat, Masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 11,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_Jedyna_pelna_deserowa/23345.htmlmiazga kakaowa*, cukier trzcinowy* (17 %), tłuszcz kakaowy*, rozdrobnione prażone ziarna kakaowca* (10 %), wanilia*. Masa kakaowa min. 80 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 28,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_czekolada_gorzka_z_ziarnami_kakaowca_fair_trade_bezglutenowa_BIO/40079.htmlczekolada gorzka 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, emulgatory: lecytyny SOJOWE i E 476, sól, aromat), cuki(...)
Cena: 8,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_gorzka_o_smaku_espresso/75189.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, sól, aromat), cu(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_deserowa_z_czekoladowym_nadzieniem/112851.html2026-09-05
cukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY(...)
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpen_Gold_Nussbeisser_czekolada_mleczna_z_calymi_orzechami/18264.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Ritter? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
cukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_alpejska/41581.htmlcukier, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SO(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_migdalami/90801.html2026-09-04
cukier, miazga kakaowa¹, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %, ¹Rain(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/90804.html2026-09-11
cukier, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/93571.html






Koszyk z zakupami