Ritter Sport Czekolada mleczna z prażonymi, solonymi kawałkami orzechów nerkowca

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czekolada mleczna z prażonymi, solonymi kawałkami orzechów nerkowca (22 %) marki Ritter?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada mleczna z prażonymi, solonymi kawałkami orzechów nerkowca (22 %) marki Ritter:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2275 kJ |
| Wartość energetyczna | 545 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 47 g |
| Białko | 84 g |
| Sól | 0,47 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Ritter opisuje Czekolada mleczna z prażonymi, solonymi kawałkami orzechów nerkowca (22 %) tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Wyrób firmy Ritter o nazwie Czekolada mleczna z prażonymi, solonymi kawałkami orzechów nerkowca (22 %) został przypisany do kategorii czekolada. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku, orzechy laskowe (10 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt wanilii, Cz(...)
Cena: 7,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Orzechowa/23046_2419489_752.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E476, arom(...)
Cena: 8,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Bajeczny_Czekolada_mleczna_nadziewana_z_wafelkami_i_orzeszkami/59049.htmlcukier, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SO(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_migdalami/90801.html2026-09-04
cukier, miazga kakaowa¹, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %, ¹Rain(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/90804.html2026-09-11
cukier, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/93571.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlcukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakaowa minimum: 50 %
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Gorzka/23032.htmlPoznaj produkty marki Ritter - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Ritter.
cukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_alpejska/41581.htmlcukier, miazga kakaowa, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_migdalami/98853.html






Koszyk z zakupami