Ritter Sport Czekolada mleczna nadziewana kremem kokosowym

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czekolada mleczna nadziewana kremem (45 %) kokosowym marki Ritter?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Czekolada mleczna nadziewana kremem (45 %) kokosowym marki Ritter:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2391 kJ (574 kcal) |
| Tłuszcz | 38 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Węglowodany | 50 g |
| - w tym cukry | 49 g |
| Białko | 5,9 g |
| Sól | 0,18 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Ritter opisuje Czekolada mleczna nadziewana kremem (45 %) kokosowym tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Ritter Sport Czekolada mleczna nadziewana kremem kokosowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 114 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_czekolada_Truskawkowo_jogurtowa/23149.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Mleczna_czekolada_z_nadzieniem_malinowym/33993.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
Cena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_czekolada_mleczna_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,61 zł
PLN https://dodomku.pl/E._Wedel_czekolada_nadziewana_mleczna_truskawkowa/34986.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Ritter? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
cukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_alpejska/41581.htmlcukier, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SO(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_migdalami/90801.html2026-09-04
cukier, miazga kakaowa¹, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %, ¹Rain(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/90804.html2026-09-11
cukier, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator(...)
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_z_calymi_prazonymi_orzechami_laskowymi/93571.htmlcukier, miazga kakaowa, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_migdalami/98853.html






Koszyk z zakupami