SONKO kasza gryczana prażona

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kasza gryczana prażona firmy Sonko.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kasza gryczana prażona marki Sonko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1494 kJ |
| Wartość energetyczna | 353 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 3,2 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany, w tym: | 65,1 g |
| cukry | 1,1 g |
| Błonnik | 7,3 g |
| Białko | 12,4 g |
| Sól | <0,01 g |
| Potas | 521 mg (26 %²) |
| Magnez | 263 mg (70 %²) |
| Żelazo | 3,1 mg (22 %²) |
| Cynk | 3,4 mg (34 %²) |
| Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy. | |
| ¹ porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = 125 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli | |
| ² % dziennej referencyjnej wartości spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Producent marki Sonko opisuje Kasza gryczana prażona tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kasza gryczana prażona firmy Sonko? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii kasza
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak SONKO kasza gryczana prażona do kategorii kasza.
Cena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 6,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Cenos_kasza_gryczana_biala_4x100g/49244.htmlCena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Kasza_jeczmienna_wiejska_4x100g/26100.htmlCzy znasz już markę Sonko? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sonko od 20 maja 2008.
Cena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_naturalne/18644.htmlCena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_sola_morska/18645.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.htmlCena: 5,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_ze_slonecznikiem/32867.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, 23% pełnoziarnista mąka pszenna orkiszowa, 7% błonnik pszenny, 5% otręby owsiane, woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina,(...)
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_Lekkie_blonnikowe/33235.html60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Cena: 7,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_pieczywo_lekkie_zytnie/38005.html






Koszyk z zakupami