Regina Ręcznik kuchenny

Regina
Regina Ręcznik kuchennyRegina Ręcznik kuchenny
masa netto

masa netto

8 rol.

pojemność

cena za kilogram

2,23 zł / rol.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004260246897

8004260246897

Cena: 17,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.82 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ręcznik kuchenny firmy Regina?

inne produkty w kategorii ręczniki papierowe

Produkt Ręcznik kuchenny firmy Regina znajduje się w kategorii ręczniki papierowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ręczniki papierowe:

Foxy Tornado ręczniki papierowe 3 Foxy Tornado ręczniki papierowe 3
warstwowy 1 kg papieru 1 szt.

Cena: 17,90 zł

PLN
1
9
Regina Najdłuższy Ręcznik Regina Najdłuższy Ręcznik
uniwersalny 2 warstwy 2 rolki 2 rol.
5,16zł/ rol.

Cena: 10,31 zł

PLN
1
6
Velvet Czysta Biel Najdłuższy Velvet Czysta Biel Najdłuższy
ręcznik papierowy 2-warstwowy miękki jak 2 szt.
3,90zł/szt.

Cena: 7,79 zł

PLN
1
2
Velvet Turbo Ręcznik papierowy Velvet Turbo Ręcznik papierowy
1 szt.
17,00zł/szt.

Cena: 17 zł

PLN
1
43
Cashmir Superior Giga Rolka Ręcznik Cashmir Superior Giga Rolka Ręcznik
papierowy uniwersalny 1 szt.

Cena: 10,67 zł

PLN
1
18
Zuzii Ręcznik kuchenny bambusowy Zuzii Ręcznik kuchenny bambusowy
2 szt.
8,16zł/szt.

Cena: 16,31 zł

PLN
1
1
Lucart Ręcznik papierowy Lucart Ręcznik papierowy
2 rol.
4,00zł/ rol.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Velvet Turbo Duo Ręcznik Velvet Turbo Duo Ręcznik
papierowy Super Strong 2 szt.
8,89zł/szt.

Cena: 17,77 zł

PLN
1
9

inne produkty marki Regina

Poznaj produkty marki Regina - w aktualnej ofercie mamy 10 produktów Regina.

Regina papier toaletowy rumiankowy Regina papier toaletowy rumiankowy
3-warstwowy biały 8 szt.
1,79zł/szt.

Cena: 14,29 zł

PLN
1
115
Regina papier toaletowy Aloe Vera Regina papier toaletowy Aloe Vera
8 szt.
1,79zł/szt.

Cena: 14,28 zł

PLN
1
56
Regina Delicatis Chusteczki Regina Delicatis Chusteczki
kosmetyczne 4 warstwy 96 szt.

Cena: 10,44 zł

PLN
1
13
Regina Nawilżany papier toaletowy Regina Nawilżany papier toaletowy
z pantenolem 42 szt.

Cena: 6,50 zł

PLN
1
9
Regina Nawilżany papier toaletowy Regina Nawilżany papier toaletowy
z ekstraktem z oczaru wirginijskiego i pantenolu 42 szt.

Cena: 6,50 zł

PLN
1
10
Regina Nawilżany papier toaletowy Regina Nawilżany papier toaletowy
z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt.

Cena: 6,50 zł

PLN
1
4
Regina Soft Bamboo Chusteczki Regina Soft Bamboo Chusteczki
kosmetyczne 96 szt.

Cena: 10,42 zł

PLN
1
8
Regina Ultra care 4-warstwowy Regina Ultra care 4-warstwowy
papier toaletowy 9 rol.
2,85zł/ rol.

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5