Rafa Pasta makrelowa

Rafa

Pasta makrelowa

Rafa Pasta makrelowaRafa Pasta makrelowa
masa netto

masa netto

130 g

pojemność

cena za kilogram

29,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442700404

5907442700404

Cena: 3,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.87 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pasta makrelowa firmy Rafa.

Jak powstał produkt Pasta makrelowa firmy Rafa - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Makrela wędzona 50%, tłuszcz roślinny , koncentrat pomidorowy, sól, przyprawy (papryka słodka, pieprz, papryka chilli), substancja konserwująca: sorbinian potasu.


Producent marki Rafa opisuje Pasta makrelowa tak:

Pasta makrelowa


inne produkty w kategorii pasta rybna kanapkowa

Rafa Pasta makrelowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pasta rybna kanapkowa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 39 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Primavika Paprykarz wegetariański Primavika Paprykarz wegetariański
z kaszą jaglaną 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z tuńczyka 80 g
52,63zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-03
Graal Szczeciński Paprykarz Graal Szczeciński Paprykarz
z Łososiem 330 g
20,09zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2029-05-30
AGRiCO Paprykarz szczeciński AGRiCO Paprykarz szczeciński
300 g
17,67zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-04-01
Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO
oliwkami 125 g
123,84zł/kg

Cena: 15,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-05-26
Primavika paprykarz wegetariański Primavika paprykarz wegetariański
BIO 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-28

inne produkty marki Rafa

Poznaj produkty marki Rafa - w aktualnej ofercie mamy 16 produktów Rafa.

Rafa Koreczki śledziowe w oleju Rafa Koreczki śledziowe w oleju
Data przyd. 2026-11-08
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
delikatesowe 230 g
43,43zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa filety śledziowe opiekane Rafa filety śledziowe opiekane
w zalewie octowej 1 kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-03
Rafa Koreczki bankietowe Rafa Koreczki bankietowe
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki pirackie Rafa Koreczki pirackie
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Matias solone bez skóry Rafa Matias solone bez skóry
Data przyd. 2026-10-27
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
z pieczarkami 200 g
44,45zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie
800 g
28,00zł/kg

Cena: 22,40 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5