Rafa Łosoś atlantycki warkocz wędzony na gorąco pakowany próżniowo

Rafa
Rafa Łosoś atlantycki warkocz wędzony na gorąco pakowany próżniowoRafa Łosoś atlantycki warkocz wędzony na gorąco pakowany próżniowo
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

Cena: 14,72 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.72 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Łosoś atlantycki warkocz wędzony na gorąco pakowany próżniowo firmy Rafa?

inne produkty w kategorii ryby wędzone

Rafa Łosoś atlantycki warkocz wędzony na gorąco pakowany próżniowo w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryby wędzone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 13 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Rafa Płat z łososia atlantyckiego Rafa Płat z łososia atlantyckiego
wędzony na zimno pakowany próżniowo 0.170 g
29,61zł/kg

Cena: 23,34 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-23
Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony
100 g
183,50zł/kg

Cena: 18,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-15
Makrela wędzona na gorąco Makrela wędzona na gorąco
0.240 g
19,40zł/kg

Cena: 18,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-16

inne produkty marki Rafa

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rafa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Rafa Koreczki śledziowe w oleju Rafa Koreczki śledziowe w oleju
Data przyd. 2026-11-08
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
delikatesowe 230 g
43,43zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa filety śledziowe opiekane Rafa filety śledziowe opiekane
w zalewie octowej 1 kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-03
Rafa Koreczki bankietowe Rafa Koreczki bankietowe
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki pirackie Rafa Koreczki pirackie
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Matias solone bez skóry Rafa Matias solone bez skóry
Data przyd. 2026-10-27
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
z pieczarkami 200 g
44,45zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie
800 g
28,00zł/kg

Cena: 22,40 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5