Rafa Łosoś atlantycki krojony w plastry wędzony na zimno

Rafa
Rafa Łosoś atlantycki krojony w plastry wędzony na zimnoRafa Łosoś atlantycki krojony w plastry wędzony na zimno
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

181,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442700121

5907442700121

Cena: 45,26 zł

Produkt chwilowo niedostępny
45.26 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Łosoś atlantycki krojony w plastry wędzony na zimno marki Rafa?

inne produkty w kategorii ryby wędzone

Rafa Łosoś atlantycki krojony w plastry wędzony na zimno w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryby wędzone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 13 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Rafa Płat z łososia atlantyckiego Rafa Płat z łososia atlantyckiego
wędzony na zimno pakowany próżniowo 0.170 g
29,61zł/kg

Cena: 23,34 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-23
Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony
100 g
183,50zł/kg

Cena: 18,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-15
Makrela wędzona na gorąco Makrela wędzona na gorąco
0.240 g
19,40zł/kg

Cena: 18,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-16

inne produkty marki Rafa

Poznaj produkty marki Rafa - w aktualnej ofercie mamy 16 produktów Rafa.

Rafa Koreczki śledziowe w oleju Rafa Koreczki śledziowe w oleju
Data przyd. 2026-11-08
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
delikatesowe 230 g
43,43zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa filety śledziowe opiekane Rafa filety śledziowe opiekane
w zalewie octowej 1 kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-03
Rafa Koreczki bankietowe Rafa Koreczki bankietowe
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki pirackie Rafa Koreczki pirackie
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Matias solone bez skóry Rafa Matias solone bez skóry
Data przyd. 2026-10-27
Rafa Koreczki śledziowe Rafa Koreczki śledziowe
z pieczarkami 200 g
44,45zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-12
Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie Rafa Koreczki śledziowe kaszubskie
800 g
28,00zł/kg

Cena: 22,40 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5