Radix-Bis kasza bulgur

Radix
51Radix-Bis kasza bulgur
Radix-Bis kasza bulgurRadix-Bis kasza bulgur
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

13,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569002146

5907569002146

Cena: 5,55 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.55 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt -Bis kasza bulgur marki Radix?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Radix:

kasza z ziaren pszenicy Durum. 


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru -Bis kasza bulgur firmy Radix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kasza

    Produkt -Bis kasza bulgur firmy Radix znajduje się w kategorii kasza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kasza:

    Melvit Kasza bulgur premium Melvit Kasza bulgur premium
    400 g
    17,00zł/kg

    Cena: 6,80 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-06-09
    Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-30
    Cenos kasza jęczmienna Wiejska Cenos kasza jęczmienna Wiejska
    4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-02-28
    Cenos kasza gryczana prażona 4x100g Cenos kasza gryczana prażona 4x100g
    400 g
    13,40zł/kg

    Cena: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-09-30
    Cenos kasza pęczak jęczmienny Cenos kasza pęczak jęczmienny
    kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-30
    Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Cena: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-01
    Kupiec kasza manna Kupiec kasza manna
    400 g
    12,78zł/kg

    Cena: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-30
    Kupiec kasza gryczana prażona Kupiec kasza gryczana prażona
    4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-07-31

    inne produkty marki Radix

    Firma Radix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 47 produktów marki Radix.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5