Radix-Bis Tapioka granulat

Radix
Radix-Bis Tapioka granulatRadix-Bis Tapioka granulat
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

19,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005437

5907569005437

Cena: 7,60 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.60 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie -Bis Tapioka granulat firmy Radix.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt -Bis Tapioka granulat marki Radix:

Tapioka, woda.


inne produkty w kategorii mąka

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Radix-Bis Tapioka granulat do kategorii mąka.

Bio Planet Tapioka skrobia Bio Planet Tapioka skrobia
z manioku bezglutenowa BIO 400 g
19,10zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-08
Bio Planet Mąka kukurydziana BIO Bio Planet Mąka kukurydziana BIO
400 g
13,93zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-15
Bio Planet Mąka amarantusowa BIO Bio Planet Mąka amarantusowa BIO
400 g
30,80zł/kg

Cena: 12,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-30
Radix-Bis maka owsiana Radix-Bis maka owsiana
400 g
13,53zł/kg

Cena: 5,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-22
Radix-Bis skrobia kukurydziana Radix-Bis skrobia kukurydziana
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-31
Bio Planet Mąka z lnu BIO Bio Planet Mąka z lnu BIO
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-17
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planet Migdały mielone Bio Planet Migdały mielone
(Mąka Migdałowa) BIO 400 g
99,70zł/kg

Cena: 39,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-31

inne produkty marki Radix

Firma Radix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 47 produktów marki Radix.

Radix-Bis Mąka tapiokowa Radix-Bis Mąka tapiokowa
500 g
16,46zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
150 g
46,60zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26
Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
bezglutenowa 450 g
9,47zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-17
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25
Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
bezglutenowa 450 g
11,78zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5