Radix-Bis Mąka tapiokowa

Radix
51Radix-Bis Mąka tapiokowa
Radix-Bis Mąka tapiokowaRadix-Bis Mąka tapiokowa
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

16,46 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004232

5907569004232

Cena: 8,23 zł

8.23 PLN 2027-05-26 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu -Bis Mąka tapiokowa firmy Radix.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Radix-Bis Mąka tapiokowa? Sprawdź listę składników:

Mąka tapiokowa.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru -Bis Mąka tapiokowa firmy Radix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii mąka

    Radix-Bis Mąka tapiokowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mąka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 64 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
    500 g
    9,98zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2031-07-05
    Bio Planet Mąka orkiszowa razowa Bio Planet Mąka orkiszowa razowa
    typ 2000 BIO 500 g
    15,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-03-31
    Bio Planet Mąka ryżowa Bio Planet Mąka ryżowa
    pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g
    19,38zł/kg

    Cena: 9,69 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-05-31
    Bio Planet mąka gryczana Bio Planet mąka gryczana
    pełnoziarnista BIO 500 g
    19,98zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-04-04
    Bio Planet Mąka jaglana BIO Bio Planet Mąka jaglana BIO
    500 g
    14,86zł/kg

    Cena: 7,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-12
    Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
    bezglutenowa 500 g
    65,52zł/kg

    Cena: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-03
    Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
    bezglutenowa 500 g
    33,52zł/kg

    Cena: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-04
    Melvit Mąka jaglana Melvit Mąka jaglana
    500 g
    12,38zł/kg

    Cena: 6,19 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-02-01

    inne produkty marki Radix

    Firma Radix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 46 produktów marki Radix.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5