Pudliszki fasolka w sosie pomidorowym

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Fasola w sosie pomidorowym marki Pudliszki?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Fasola w sosie pomidorowym marki Pudliszki:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 459 kJ / 109 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g |
| Węglowodany | 18.6 g |
| w tym cukry | 3.5 g |
| Białko | 5.5 g |
| Sól | 0.7 g |
| Seler : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Pudliszki opisuje Fasola w sosie pomidorowym tak:
Pudliszki
ul. Fabryczna 7
63-840 Krobia
Pudliszki
ul. Fabryczna 7
63-840 Krobia
Podziel się opinią: 801 190 190
Całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora.
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Pudliszki? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Pudliszki_fasola_biala/24374.html2028-02-24
Cena: 4,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Pudliszki_sok_pomidorowy_ze_swiezych_pomidorow/25180.htmlwoda, żołądki wołowe 34 %, warzywa (seler, marchew 2,3 %, pietruszka 1,6 %, cebula 1 %), sól, olej rzepakowy, przyprawy (w tym czosnek w proszku), naturalny aromat, cukier, su(...)
Cena: 13,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Pudliszki_Flaki_wolowe_w_rosole/122341.htmlwoda, pulpety wołowo-wieprzowe 36 % [mięso wołowe 26 %, woda, mięso wieprzowe 20 %, warzywa (cebula, pietruszka 4,4 %, marchew 3 %), bułka tarta (mąka pszenna, woda, drożdże, (...)
Cena: 11,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Pudliszki_Pulpety_w_sosie_pomidorowym/123803.html2027-07-16
kapusta biała 37 %, farsz 29,8 % [mięso wieprzowe 36 %, woda, ryż, suche ziarno 20 %, cebula 9 %, sól, błonniki roślinne (pszenny, marchwiowy), skrobia grochowa, przyprawy (w (...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Pudliszki_Golabki_w_sosie_pomidorowym/123805.html2027-09-18






Koszyk z zakupami