Pudliszki Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym

Pudliszki
44Pudliszki Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym
Pudliszki Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowymPudliszki Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

600 g

pojemność

cena za kilogram

19,08 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783004071

5900783004071

Cena: 11,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.45 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Pudliszki:

woda, klopsiki 34,6 % [mięso wieprzowe 45 %, woda, mąka pszenna, cebula 5,5 %, pietruszka, marchew 3 %, błonniki roślinne (pszenny, marchwiowy), sól, skrobia grochowa, białko grochowe, jaja w proszku, cebula smażona suszona (cebula, olej palmowy, mąka pszenna, sól), czosnek, majeranek, pieprz czarny, drożdże, białko wieprzowe, naturalny aromat], koncentrat pomidorowy 5,6 %, marchew 3,4 %, pietruszka, mąka pszenna, cukier, skrobia modyfikowana, sól, zioła, naturalny aromat, pieprz czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna328 kJ / 78 kcal
Tłuszcz2,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,6 g
Białko4,6 g
Sól1,3 g
Opakowanie zawiera 3 sugerowane porcje produktu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Pudliszki opisuje Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

600 g duża porcja!, bez substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku, barwników
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Pudliszki Klopsiki wieprzowe w sosie pomidorowym do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Rolnik Pulpety w sosie pomidorowym Rolnik Pulpety w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2029-05-28
    Pudliszki Pulpety w sosie Pudliszki Pulpety w sosie
    pomidorowym 590 g
    19,56zł/kg

    Cena: 11,54 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-01-27
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10

    inne produkty marki Pudliszki

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Pudliszki, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-06-20
    Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-04-29
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-26
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-08-19
    Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
    Data przydatności
    2027-06-18
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5