Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku

Pudliszki
51Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku
Bez konserwantów. Bez wzmacniaczy smaku.
Pudliszki Flaki wołowe po zamojskuPudliszki Flaki wołowe po zamojsku
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-04

pojemność

cena za kilogram

30,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010690

5900783010690

Cena: 13,64 zł

13.64 PLN 2028-02-04 NewCondition
Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku
450 g
28,87zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-04
Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku Pudliszki Flaki wołowe po zamojsku
450 g
30,31zł/kg

Cena: 13,64 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-02-04

Oglądasz produkt o nazwie Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki.

Jak powstał produkt Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, żołądki wołowe 29 %, warzywa (cebula 1,5 %, seler, pietruszka, marchew 0,5 %), koncentrat pomidorowy 1,7 %, skrobia modyfikowana, sól, mąka pszenna, olej rzepakowy, przyprawy (w tym pieprz czarny), naturalne aromaty, suszony majeranek
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna208 kJ / 50 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany1,9 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik< 0,5 g
Białko5,1 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Pudliszki opisuje Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

Bez konserwantów. Bez wzmacniaczy smaku.
Cechy:smaczne i kropka., jak domowe weki, bez konserwantów
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy Pudliszki o nazwie Flaki wołowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Pudliszki Flaki wołowe w rosole Pudliszki Flaki wołowe w rosole
    450 g
    28,87zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2028-01-23
    JemyJemy zupa jarzynowa JemyJemy zupa jarzynowa
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-08-21
    JemyJemy zupa fasolowa JemyJemy zupa fasolowa
    z kiełbasą wieprzową 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-10-29
    JemyJemy zupa rosół JemyJemy zupa rosół
    z kurczakiem i ryżem 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-17
    JemyJemy zupa kapuśniak JemyJemy zupa kapuśniak
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,07zł/kg

    Cena: 7,68 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-11-02
    JemyJemy zupa krupnik JemyJemy zupa krupnik
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-08-06

    inne produkty marki Pudliszki

    Firma Pudliszki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Pudliszki.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-20
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-19
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5