Pudliszki Fasolka po bretońsku z kiełbasą i boczkiem

Pudliszki
51Pudliszki Fasolka po bretońsku z kiełbasą i boczkiem
Pudliszki Fasolka po bretońsku z  kiełbasą i boczkiemPudliszki Fasolka po bretońsku z  kiełbasą i boczkiem
masa netto

masa netto

610 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

19,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010645

5900783010645

Cena: 11,67 zł

11.67 PLN 2028-01-22 NewCondition
Pudliszki Fasolka po bretońsku z Pudliszki Fasolka po bretońsku z
kiełbasą i boczkiem 610 g
18,93zł/kg

Cena: 11,55 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-12-10

Czy warto kupić produkt Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Pudliszki?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pudliszki:

woda, fasola biała gotowana 32 %, kiełbasa wieprzowa 8,5 % [mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny, przyprawy, majeranek, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca (E407), substancje stabilizujące (E450, E451), regulator kwasowości (E262), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250), jadalna osłonka (jelito wieprzowe)], koncentrat pomidorowy 4,5 %, boczek wieprzowy wędzony 3,3 % [boczek wieprzowy, woda, sól, substancje stabilizujące (E450, E331), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (E316), substancja zagęszczająca (E407), regulator kwasowości (E262), substancja konserwująca (E250)], skrobia modyfikowana, cukier, cebula 1,3 %, mąka pszenna, sól, czosnek, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, zioło), przyprawy (w tym pieprz czarny), zioła (w tym majeranek), naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna374 kJ / 90 kcal
Tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik3,8 g
Białko4,0 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Pudliszki opisuje Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez wzmacniaczy smaku
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Produkt Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki znajduje się w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu gotowe dania, zupy i sosy do makaronów:

    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-01-22
    Primavika Fasola w sosie Primavika Fasola w sosie
    pomidorowym bezglutenowa 440 g
    26,66zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-22
    JemyJemy Fasolka po bretońsku z JemyJemy Fasolka po bretońsku z
    kiełbasą wieprzową 400 g
    19,25zł/kg

    Cena: 7,70 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-08-17
    Spichlerz Rusiecki Fasolka Spichlerz Rusiecki Fasolka
    z kiełbasą jałowcową i boczkiem wędzonym w sosie 470 g
    24,74zł/kg

    Cena: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2027-12-08
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31

    inne produkty marki Pudliszki

    Firma Pudliszki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Pudliszki.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-20
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-19
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5