Przysnacki chrupki o smaku zielona cebulka

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2013 kJ/ 479 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 2,7 g |
| Białko | 6,7 g |
| Sól | 1,5 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera 5 porcji produktu. Porcja = 30 g |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
grys kukurydziany 58%, krem czekoladowy 42% [cukier, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,7%, czekolada 1,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz (...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Flips_chrupki_kukurydziane_czekoladowe/31516.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.html66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_czekoladowym/42259.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_toffi/42260.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10






Koszyk z zakupami