Przysnacki Chrupki o smaku żółty ser

Czy warto kupić produkt Chrupki kukurydziane o smaku serowym marki Przysnacki?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Chrupki kukurydziane o smaku serowym marki Przysnacki:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1981 kJ / 472 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 2,2 g |
| Białko | 6,3 g |
| Sól | 2,0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera około 4 porcje produktu. Porcja = 30 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
Producent marki Przysnacki opisuje Chrupki kukurydziane o smaku serowym tak:
inne produkty w kategorii chrupki
Produkt Chrupki kukurydziane o smaku serowym firmy Przysnacki znajduje się w kategorii chrupki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chrupki:
grys kukurydziany 58%, krem czekoladowy 42% [cukier, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,7%, czekolada 1,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz (...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Flips_chrupki_kukurydziane_czekoladowe/31516.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.html66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_czekoladowym/42259.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_toffi/42260.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10






Koszyk z zakupami