Przysnacki Chrupki o smaku żółty ser

Oglądasz produkt o nazwie Chrupki kukurydziane o smaku żółtego sera firmy Przysnacki.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chrupki kukurydziane o smaku żółtego sera marki Przysnacki:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2022 kJ/481 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 2,2 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 2,0 g |
| Opakowanie zawiera 4-5 porcji produktu. Porcja = 30 g | |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal) |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
Producent marki Przysnacki opisuje Chrupki kukurydziane o smaku żółtego sera tak:
inne produkty w kategorii chrupki
Przysnacki Chrupki o smaku żółty ser w sklepie dodomku.pl należy do kategorii chrupki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 37 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
grys kukurydziany 58%, krem czekoladowy 42% [cukier, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,7%, czekolada 1,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz (...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Flips_chrupki_kukurydziane_czekoladowe/31516.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chipsy_bananowe_nieslodzone_BIO/40274.html66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_czekoladowym/42259.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_toffi/42260.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.html






Koszyk z zakupami