Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO

Zainteresował Cię produkt Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO marki Porto Muinos?
Jak powstał produkt Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO firmy Porto Muinos - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu suchego: |
|---|---|
| Energia: | 928 kJ / 222 kcal |
| Tłuszcz: | 2,7 g |
| w tym kwasy nasycone: | 1,8 g |
| Węglowodany: | 7,3 g |
| w tym cukry: | 0 g |
| Błonnik: | 26 g |
| Białko: | 29 g |
| Sól: | 1,8 g |
| Skorupiaki : | Może zawierać |
| Ryba : | Może zawierać |
| Mięczaki : | Może zawierać |
Producent marki Porto Muinos opisuje Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO firmy Porto Muinos? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Wyrób firmy Porto Muinos o nazwie Porto Muinos Wodorosty Nori suszone płatki BIO został przypisany do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
wodorosty kombu* (Laminaria ochroleuca) *produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli ES-ECO-022-GA
Cena: 10,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Porto_Muinos_Wodorosty_Kombu_suszone_platki_BIO/36869.html2028-09-30
Wakame o oliwkowej barwie, zawierają najwięcej wapnia spośród wszystkich wodorostów, dlatego zalecane są przy osteoporozie, zapewniają też zdrową skórę i włosy. Mogą być sm(...)
Cena: 12,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Porto_Muinos_Wodorosty_Wakame_suszone_BIO/36870.html2028-10-30
Cena: 6,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Cieciorka_Ciecierzyca/19953.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 12,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Tyczny/29751.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 7,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Karlowy/32662.htmlinne produkty marki Porto Muinos
Czy znasz już markę Porto Muinos? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Porto Muinos od 4 listopada 2012.
Cena: 17,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Porto_Muinos_Algi_nori_prazone_do_sushi_BIO/120577.html2027-07-30






Koszyk z zakupami