Pomorzanka Makarena owocowa arena galaretki o smakach owocowych w cukrze

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Galaretki o smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym w cukrze firmy Pomorzanka?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Pomorzanka Makarena owocowa arena galaretki o smakach owocowych w cukrze? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/337 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 84 g |
| w tym cukry | 75 g |
| Białko | 0,2 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Pomorzanka opisuje Galaretki o smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym w cukrze tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Galaretki o smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym w cukrze marki Pomorzanka? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 10 ocen.
- Maria z Danii , 2025-09-18 13:40:57Smak dzieciństwa :)
- 2016-05-16 21:05:38Nie do jedzenia . Pachnie naftalina
- Anna , 2015-09-12 23:36:00kiedyś były smaczniejsze,
inne produkty w kategorii galaretki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Pomorzanka Makarena owocowa arena galaretki o smakach owocowych w cukrze do kategorii galaretki .
cukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawarto(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Czarna_porzeczka/23067.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, zagęszczony sok morelowy 2 %, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgo(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_morelowe/25452.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok pomarańczowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_pomaranczowe/25453.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawart(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Pomarancza/27555.html






Koszyk z zakupami