Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny

Pol-Mak
51Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny
Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajecznyPolmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-08-17

pojemność

cena za kilogram

24,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310962153

5908310962153

Cena: 6,16 zł

6.16 PLN 2029-08-17 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny firmy Pol-Mak.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny firmy Pol-Mak. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Polmak Makaron krajanka nierówno siekany 4 jajeczny do kategorii makaron.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Pol-Mak

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Pol-Mak, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Pol-Mak Makaron Nierówno krojony Pol-Mak Makaron Nierówno krojony
    rosołowy 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-21
    Polmak Makaron Fusilli Polmak Makaron Fusilli
    Niski Indeks Glikemiczny 250 g
    28,92zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-03-25
    Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski
    jajeczny 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2029-04-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5