Pol-Mak Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski

Pol-Mak
55
to najwspanialszy makaronPol-Mak Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski
52Pol-Mak Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski
Pol-Mak Makaron Tradycyjny  z Ludwina 4 jajeczny KluskiPol-Mak Makaron Tradycyjny  z Ludwina 4 jajeczny Kluski
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

19,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310960210

5908310960210

Cena: 4,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski firmy Pol-Mak?

Jakie recenzje zebrał produkt Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski marki Pol-Mak? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Hanna Her , 2016-08-28 09:48:20to najwspanialszy makaron



inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Pol-Mak o nazwie Makaron Tradycyjny z Ludwina 4 jajeczny Kluski został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Pol-Mak

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Pol-Mak? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Polmak Makaron krajanka nierówno Polmak Makaron krajanka nierówno
siekany 4 jajeczny 250 g
24,64zł/kg

Cena: 6,16 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-08-17
Pol-Mak Makaron Nierówno krojony Pol-Mak Makaron Nierówno krojony
rosołowy 250 g
13,04zł/kg

Cena: 3,26 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-21
Polmak Makaron Fusilli Polmak Makaron Fusilli
Niski Indeks Glikemiczny 250 g
28,92zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-03-25
Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski
jajeczny 250 g
13,04zł/kg

Cena: 3,26 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2029-04-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5