Pol-Mak Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina

Pol-Mak
54Pol-Mak Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina
Pol-Mak Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z LudwinaPol-Mak Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

22,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904025000067

5904025000067

Cena: 5,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.54 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina firmy Pol-Mak?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina marki Pol-Mak:

mąka pszenna makaronowa, jaja 18% = 4 jaja/1 kg mąki, woda, przyprawa - kurkuma.


Jakie recenzje zebrał produkt Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina marki Pol-Mak? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Produkt Makaron Tradycyjny Krajanka 4 jajeczny z Ludwina firmy Pol-Mak znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    21,20zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2031-05-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
    Gniazda Semolina BIO 250 g
    29,76zł/kg

    Cena: 7,44 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-26
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30

    inne produkty marki Pol-Mak

    Czy znasz już markę Pol-Mak? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Pol-Mak od 10 listopada 2012.

    Polmak Makaron krajanka nierówno Polmak Makaron krajanka nierówno
    siekany 4 jajeczny 250 g
    24,64zł/kg

    Cena: 6,16 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-08-17
    Pol-Mak Makaron Nierówno krojony Pol-Mak Makaron Nierówno krojony
    rosołowy 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-21
    Polmak Makaron Fusilli Polmak Makaron Fusilli
    Niski Indeks Glikemiczny 250 g
    28,92zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-03-25
    Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski
    jajeczny 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2029-04-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5