Pol-Mak Makaron Muszelki

Pol-Mak
Pol-Mak Makaron MuszelkiPol-Mak Makaron Muszelki
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

22,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310960500

5908310960500

Cena: 5,52 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.52 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron Muszelki firmy Pol-Mak.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pol-Mak:

Mąka pszenna makaronowa, jaja, woda, przyprawa kurkuma.


inne produkty w kategorii makaron

Produkt Makaron Muszelki firmy Pol-Mak znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
17,40zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-30

inne produkty marki Pol-Mak

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Pol-Mak, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Polmak Makaron krajanka nierówno Polmak Makaron krajanka nierówno
siekany 4 jajeczny 250 g
24,64zł/kg

Cena: 6,16 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-08-17
Pol-Mak Makaron Nierówno krojony Pol-Mak Makaron Nierówno krojony
rosołowy 250 g
13,04zł/kg

Cena: 3,26 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-21
Polmak Makaron Fusilli Polmak Makaron Fusilli
Niski Indeks Glikemiczny 250 g
28,92zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-03-25
Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski
jajeczny 250 g
13,04zł/kg

Cena: 3,26 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2029-04-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5