Pieruski Pierogi z jabłkami i cynamonem ręcznie klejone

Pieruski
53Pieruski Pierogi z jabłkami i cynamonem ręcznie klejone
Pieruski Pierogi z jabłkami  i cynamonem ręcznie klejonePieruski Pierogi z jabłkami  i cynamonem ręcznie klejone
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

43,65 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902596190125

5902596190125

Cena: 17,46 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.46 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pierogi z jabłkami i cynamonem ręcznie klejone firmy Pieruski?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pieruski:

jabłka 38%, mąka pszenna (zawiera gluten), woda, cukier, kasza manna, olej roślinny, sól, cynamon 0,2%.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pierogi z jabłkami i cynamonem ręcznie klejone firmy Pieruski? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Pieruski Pierogi z jabłkami i cynamonem ręcznie klejone do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety.

    Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
    (dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
    39,38zł/kg

    Cena: 15,75 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
    klejone 400 g
    48,73zł/kg

    Cena: 19,49 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
    ręcznie klejone 400 g
    51,88zł/kg

    Cena: 20,75 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-12
    P R Z E C E N A -10%
    Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
    klejone 400 g
    33,73zł/kg

    Cena: 13,49 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-06
    Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
    400 g
    35,35zł/kg

    Cena: 14,14 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-12
    P R Z E C E N A -10%
    Pieruski Kluski śląskie ręcznie Pieruski Kluski śląskie ręcznie
    klejone 400 g
    33,73zł/kg

    Cena: 13,49 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-06

    inne produkty marki Pieruski

    Poznaj produkty marki Pieruski - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Pieruski.

    Pieruski Pierogi z serem na słodko Pieruski Pierogi z serem na słodko
    ręcznie klejone 400 g
    42,75zł/kg

    Cena: 17,10 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Łazanki z kapustą Pieruski Łazanki z kapustą
    i grzybami ręcznie klejone 400 g
    39,98zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Naleśniki z serem Pieruski Naleśniki z serem
    na słodko ręcznie klejone 400 g
    38,23zł/kg

    Cena: 15,29 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Naleśniki z jabłkami Pieruski Naleśniki z jabłkami
    i cynamonem ręcznie klejone 400 g
    37,95zł/kg

    Cena: 15,18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Krokiety z mięsem Pieruski Krokiety z mięsem
    ręcznie klejone 400 g
    48,25zł/kg

    Cena: 19,30 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Pierogi z Jagodami Pieruski Pierogi z Jagodami
    ręcznie klejone 400 g
    60,38zł/kg

    Cena: 24,15 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski Empanadas z mięsem Pieruski Empanadas z mięsem
    pieczone hiszpańskie pierogi ręcznie klejone 260 g
    72,19zł/kg

    Cena: 18,77 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-12
    Pieruski De Volaille z masłem Pieruski De Volaille z masłem
    300 g
    79,97zł/kg

    Cena: 23,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-12
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5