Pieruski Naleśniki ze śliwkami ręcznie klejone

Pieruski
Pieruski Naleśniki ze śliwkami ręcznie klejonePieruski Naleśniki ze śliwkami ręcznie klejone
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

34,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902596190408

5902596190408

Cena: 13,89 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.89 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Naleśniki ze śliwkami ręcznie klejone firmy Pieruski.

inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Pieruski Naleśniki ze śliwkami ręcznie klejone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 52 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
400 g
35,35zł/kg

Cena: 14,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Kluski śląskie ręcznie Pieruski Kluski śląskie ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06

inne produkty marki Pieruski

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Pieruski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Pieruski Pierogi z serem na słodko Pieruski Pierogi z serem na słodko
ręcznie klejone 400 g
42,75zł/kg

Cena: 17,10 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Łazanki z kapustą Pieruski Łazanki z kapustą
i grzybami ręcznie klejone 400 g
39,98zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Naleśniki z serem Pieruski Naleśniki z serem
na słodko ręcznie klejone 400 g
38,23zł/kg

Cena: 15,29 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Naleśniki z jabłkami Pieruski Naleśniki z jabłkami
i cynamonem ręcznie klejone 400 g
37,95zł/kg

Cena: 15,18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Krokiety z mięsem Pieruski Krokiety z mięsem
ręcznie klejone 400 g
48,25zł/kg

Cena: 19,30 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z Jagodami Pieruski Pierogi z Jagodami
ręcznie klejone 400 g
60,38zł/kg

Cena: 24,15 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Empanadas z mięsem Pieruski Empanadas z mięsem
pieczone hiszpańskie pierogi ręcznie klejone 260 g
72,19zł/kg

Cena: 18,77 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski De Volaille z masłem Pieruski De Volaille z masłem
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5