Persil Power Caps Universal kapsułki do prania

Persil kapsułki Persil Power Caps do prania tkanin białych Zapewnia blask, 30 dni świeżości* *po przechowywaniu w garderobie
Persil Power Caps Universal kapsułki do praniaPersil Power Caps Universal kapsułki do prania
masa netto

masa netto

13 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,04 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101537468

9000101537468

Cena: 13,51 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.51 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Power Caps Universal kapsułki do prania firmy Persil.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Power Caps Universal kapsułki do prania marki Persil:

15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool)

Producent marki Persil opisuje Power Caps Universal kapsułki do prania tak:

kapsułki Persil Power Caps do prania tkanin białych Zapewnia blask, 30 dni świeżości* *po przechowywaniu w garderobie
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Skoncentrowany środek do prania białych tkanin w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.
Marka:Persil
Pozostałe informacje:195 g e 13 x 15 g
Przygotowanie i stosowanie:Skuteczne już od 20°C.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Persil Power Caps Universal kapsułki do prania do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Persil

Czy znasz już markę Persil? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Persil od 30 września 2007.

Persil Proszek do prania tkanin Persil Proszek do prania tkanin
białych 1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Color Proszek do prania Persil Color Proszek do prania
1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil XL Active Gel Płynny środek Persil XL Active Gel Płynny środek
do prania 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil XL Color Gel Płynny środek Persil XL Color Gel Płynny środek
do prania kolor 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil XL Color Proszek do prania Persil XL Color Proszek do prania
kolorów 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil XL Proszek do prania tkanin Persil XL Proszek do prania tkanin
białych 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Power Caps Color Persil Power Caps Color
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
2
Persil XL Power Caps Universal Persil XL Power Caps Universal
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
9
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5