Persil Power Caps Color kapsułki do prania

Persil kapsułki Persil Power Caps do prania tkanin kolorowych Zapewnia blask, 30 dni świeżości* *po przechowywaniu w garderobie
Persil Power Caps Color kapsułki do praniaPersil Power Caps Color kapsułki do prania
masa netto

masa netto

13 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,72 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101537499

9000101537499

Cena: 22,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
22.34 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Power Caps Color kapsułki do prania firmy Persil?

Jak powstał produkt Power Caps Color kapsułki do prania firmy Persil - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool)

Producent marki Persil opisuje Power Caps Color kapsułki do prania tak:

kapsułki Persil Power Caps do prania tkanin kolorowych Zapewnia blask, 30 dni świeżości* *po przechowywaniu w garderobie
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Skoncentrowany środek do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.
Marka:Persil
Pozostałe informacje:195 g e 13 x 15 g
Przygotowanie i stosowanie:Skuteczne już od 20°C.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Persil Power Caps Color kapsułki do prania w sklepie dodomku.pl należy do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 92 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Persil

Firma Persil prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 14 produktów marki Persil.

Persil Proszek do prania tkanin Persil Proszek do prania tkanin
białych 1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Color Proszek do prania Persil Color Proszek do prania
1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil XL Active Gel Płynny środek Persil XL Active Gel Płynny środek
do prania 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil XL Color Gel Płynny środek Persil XL Color Gel Płynny środek
do prania kolor 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil XL Color Proszek do prania Persil XL Color Proszek do prania
kolorów 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil XL Proszek do prania tkanin Persil XL Proszek do prania tkanin
białych 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Power Caps Color Persil Power Caps Color
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
2
Persil XL Power Caps Universal Persil XL Power Caps Universal
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
9
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5