Persil Discs Color Kapsułki do prania

Persil
51Persil Discs Color Kapsułki do prania
Persil Discs 4w1 Deep Clean, kapsułki do prania z unikalną formułą zapewniającą głęboką czystość prania jak również higieniczną świeżość pralki. Usuwają zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze prania, już od 20 °C.
Persil Discs Color Kapsułki  do praniaPersil Discs Color Kapsułki  do prania
masa netto

masa netto

28 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,35 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101372991

9000101372991

Cena: 37,80 zł

Produkt chwilowo niedostępny
37.80 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Discs Color Kapsułki do prania marki Persil?

Jak powstał produkt Discs Color Kapsułki do prania firmy Persil - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

15-30 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniaty, enzymy, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool)

Producent marki Persil opisuje Discs Color Kapsułki do prania tak:

Persil Discs 4w1 Deep Clean, kapsułki do prania z unikalną formułą zapewniającą głęboką czystość prania jak również higieniczną świeżość pralki. Usuwają zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze prania, już od 20 °C.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Skoncentrowany środek w kapsułkach do prania tkanin kolorowych w pralkach. Uwaga. Zawiera subtylisynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU POLKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.
Marka:Persil
Pozostałe informacje:700 g e 28 x 25 g
Rodzaj opakowania:Opakowanie
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Discs Color Kapsułki do prania marki Persil? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

    Produkt Discs Color Kapsułki do prania firmy Persil znajduje się w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu proszki, płyny i kapsułki do prania:

    Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
    wody 500 g
    28,48zł/kg

    Cena: 14,24 zł

    PLN
    1
    5
    Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
    do prania Color detergent 1.5 litra
    25,48zł/l

    Cena: 38,22 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
    Sensitive 1.5 litra
    25,71zł/l

    Cena: 38,56 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
    na plamy 100 g
    82,30zł/kg

    Cena: 8,23 zł

    PLN
    1
    1
    Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
    czarnych tkanin 30% gratis 1 l

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    11
    Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
    delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

    Cena: 8,28 zł

    PLN
    1
    8
    Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
    chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

    Cena: 8,27 zł

    PLN
    1
    8
    Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
    płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

    Cena: 8,19 zł

    PLN
    1
    8

    inne produkty marki Persil

    Firma Persil prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 14 produktów marki Persil.

    Persil Proszek do prania tkanin Persil Proszek do prania tkanin
    białych 1.1 kg
    24,74zł/kg

    Cena: 27,21 zł

    PLN
    1
    3
    Persil Color Proszek do prania Persil Color Proszek do prania
    1.1 kg
    24,74zł/kg

    Cena: 27,21 zł

    PLN
    1
    2
    Persil XL Active Gel Płynny środek Persil XL Active Gel Płynny środek
    do prania 2.475 litra
    19,14zł/l

    Cena: 47,37 zł

    PLN
    1
    5
    Persil XL Color Gel Płynny środek Persil XL Color Gel Płynny środek
    do prania kolor 2.475 litra
    19,14zł/l

    Cena: 47,36 zł

    PLN
    1
    1
    Persil XL Color Proszek do prania Persil XL Color Proszek do prania
    kolorów 2.75 kg
    17,23zł/kg

    Cena: 47,37 zł

    PLN
    1
    2
    Persil XL Proszek do prania tkanin Persil XL Proszek do prania tkanin
    białych 2.75 kg
    17,23zł/kg

    Cena: 47,37 zł

    PLN
    1
    2
    Persil Power Caps Color Persil Power Caps Color
    Skoncentrowany środek do prania 490 g
    95,08zł/kg

    Cena: 46,59 zł

    PLN
    1
    2
    Persil XL Power Caps Universal Persil XL Power Caps Universal
    Skoncentrowany środek do prania 490 g
    95,08zł/kg

    Cena: 46,59 zł

    PLN
    1
    9
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5