Persil Color Proszek do prania

Persil Proszek do prania Persil Deep Clean Color - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Persil Color Proszek do praniaPersil Color Proszek do prania
masa netto

masa netto

1.65 kg

pojemność

cena za kilogram

16,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101802641

9000101802641

Cena: 26,77 zł

Produkt chwilowo niedostępny
26.77 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Color Proszek do prania marki Persil?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Color Proszek do prania marki Persil:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, fosfoniany, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa

Producent marki Persil opisuje Color Proszek do prania tak:

Proszek do prania Persil Deep Clean Color - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Proszek do prania tkanin kolorowych. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Marka:Persil
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze 5 - 40 °C.
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:(P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska (RS) Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Beograd, Serbia
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Wyrób firmy Persil o nazwie Color Proszek do prania został przypisany do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Persil

Poznaj produkty marki Persil - w aktualnej ofercie mamy 14 produktów Persil.

Persil Proszek do prania tkanin Persil Proszek do prania tkanin
białych 1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Color Proszek do prania Persil Color Proszek do prania
1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil XL Active Gel Płynny środek Persil XL Active Gel Płynny środek
do prania 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil XL Color Gel Płynny środek Persil XL Color Gel Płynny środek
do prania kolor 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil XL Color Proszek do prania Persil XL Color Proszek do prania
kolorów 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil XL Proszek do prania tkanin Persil XL Proszek do prania tkanin
białych 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Power Caps Color Persil Power Caps Color
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
2
Persil XL Power Caps Universal Persil XL Power Caps Universal
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
9
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5