Persil Active Gel Freshness by Silan Płynny środek do prania białych tkanin

Persil Persil Gel Deep Clean, płyn do prania z unikalną formułą zapewniającą głęboką czystość prania jak również higieniczną świeżość pralki. Usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze prania, już od 20 °C.
Persil Active Gel Freshness by  Silan Płynny środek do prania białych tkaninPersil Active Gel Freshness by  Silan Płynny środek do prania białych tkanin
pojemność netto

pojemność netto

1.98 litra

pojemność

cena za litr

24,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101570274

9000101570274

Cena: 48,31 zł

Produkt chwilowo niedostępny
48.31 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Active Gel Freshness by Silan Płynny środek do prania białych tkanin marki Persil?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Active Gel Freshness by Silan Płynny środek do prania białych tkanin marki Persil:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany, enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa (Amyl Cinnamal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene), środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Producent marki Persil opisuje Active Gel Freshness by Silan Płynny środek do prania białych tkanin tak:

Persil Gel Deep Clean, płyn do prania z unikalną formułą zapewniającą głęboką czystość prania jak również higieniczną świeżość pralki. Usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze prania, już od 20 °C.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Płynny środek do prania białych tkanin. Uwaga. Zawiera 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. Zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.
Marka:Persil
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze 5 - 40°C. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:(A) Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH, 1030 Vienna, Erdbergstraße 29 Austria (P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa Polska
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Persil Active Gel Freshness by Silan Płynny środek do prania białych tkanin do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Persil

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Persil, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Persil Proszek do prania tkanin Persil Proszek do prania tkanin
białych 1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Color Proszek do prania Persil Color Proszek do prania
1.1 kg
24,74zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil XL Active Gel Płynny środek Persil XL Active Gel Płynny środek
do prania 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil XL Color Gel Płynny środek Persil XL Color Gel Płynny środek
do prania kolor 2.475 litra
19,14zł/l

Cena: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil XL Color Proszek do prania Persil XL Color Proszek do prania
kolorów 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil XL Proszek do prania tkanin Persil XL Proszek do prania tkanin
białych 2.75 kg
17,23zł/kg

Cena: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Power Caps Color Persil Power Caps Color
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
2
Persil XL Power Caps Universal Persil XL Power Caps Universal
Skoncentrowany środek do prania 490 g
95,08zł/kg

Cena: 46,59 zł

PLN
1
9
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5