Papryka żółta

Papryka żółtaPapryka żółta
masa netto

masa netto

900 g

pojemność

cena za kilogram

9,99 zł / kg

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
8.99 PLN NewCondition
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
BIO
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
1 szt.

Cena: 7,26 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
BIO
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
Planet 2 kg
7,11zł/kg

Cena: 14,21 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
BIO
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
1.055 g
11 250,00zł/kg

Cena: 11,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-06-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5