Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

Panadol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki

Panadol 500 mg, Paracetamolum, tabletki powlekane\n\nSkład:\n1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze.\n\nWskazania:\nPanadol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
Panadol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletkiPanadol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki
masa netto

masa netto

8 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2021-05-30

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990009879

5909990009879

Cena: 3,78

3.78 PLN 2021-05-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy firmy Panadol.

Producent marki Panadol opisuje Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy tak:

500 mg, Paracetamolum, tabletki powlekane
Skład:
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze.
Wskazania:
Panadol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Lek zawiera paracetamol
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Marka:Panadol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Pozostałe informacje:OTC - Lek wydawany bez recepty.
Nr pozwolenia R/0098
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przygotowanie i stosowanie:Dawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
Doustnie, 2 tabletki do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu: 4000 mg (8 tabletek).
Dzieci w wieku 6-12 lat
Doustnie, ½-1 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż odpowiednio 2-4 tabletki w ciągu doby (60 mg paracetamolu/kg masy ciała na dobę podawanego w dawkach podzielonych 10-15 mg/kg mc).
Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W razie zażycia dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli pacjent czuje się dobrze, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres zwrotny:Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

inne produkty w kategorii leki przeciwbólowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Panadol lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki do kategorii leki przeciwbólowe.

Panadol Extra tabletki Panadol Extra tabletki
przeciwbólowe 8 tabl.

Cena: 5,56

PLN
1
9
Cholinex tabletki do ssania Cholinex tabletki do ssania
8 tabl.

Cena: 7,37

PLN
1
3
Apap tabletki przeciwbólowe Apap tabletki przeciwbólowe
12 szt.

Cena: 6,66

PLN
1
12
Data przyd. 2021-12-30
Ibuprom lek przeciwbólowy Ibuprom lek przeciwbólowy
i przeciwzapalny 10 szt.

Cena: 6,77

PLN
1
18
Data przyd. 2021-11-30
Gripex control 12 Gripex control 12

Cena: 8,89

PLN
1
9
Apap tabletki przeciwbólowe Apap tabletki przeciwbólowe
6 szt.

Cena: 3,76

PLN
1
24
Data przyd. 2021-12-30
Etopiryna tabletki od bólu głowy Etopiryna tabletki od bólu głowy
Data przyd. 2021-07-30
Ibuprom Sprint Caps 0.2 g Ibuprom Sprint Caps 0.2 g
10 szt.
1,01zł/szt.

Cena: 10,12

PLN
1
11
Data przydatności
2021-12-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk