Pagani Tortellini z szynką Prosciutto Crudo

Pagani
55
Ok.Pagani Tortellini z szynką Prosciutto Crudo
52Pagani Tortellini z szynką Prosciutto Crudo
Makaron jajeczny z mąki durum z szynką prosciutto crudo Gotowy w 14 minut Nie zawiera substancji konserwujących Dzięki szczególnej obróbce naturalnej, jaką jest suszenie, tortellini Pagani mogą być przechowywane przez długi okres (12 m-cy). Tortellini Pagani charakteryzują się świetną wydajnością podczas gotowania – prawie trzykrotnie zwiększają masę.
Pagani Tortellini z  szynką  Prosciutto CrudoPagani Tortellini z  szynką  Prosciutto Crudo
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

35,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005180010209

8005180010209

Cena: 8,79 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.79 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Tortellini z szynką Prosciutto Crudo marki Pagani?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Pagani Tortellini z szynką Prosciutto Crudo? Sprawdź listę składników:

Ciasto 72%: mąka z pszenicy durum, jaja 19,4%, nadzienie 28%: mortadella 45,5% (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, aromaty), bułka tarta (mąka typ 0, sól), olej palmowy, surowa szynka (mięso wieprzowe, sól), sól, aromaty, ser w proszku (mleko, sól, podpuszczka), przyprawy.


Producent marki Pagani opisuje Tortellini z szynką Prosciutto Crudo tak:

Makaron jajeczny z mąki durum z szynką prosciutto crudo Gotowy w 14 minut Nie zawiera substancji konserwujących Dzięki szczególnej obróbce naturalnej, jaką jest suszenie, tortellini Pagani mogą być przechowywane przez długi okres (12 m-cy). Tortellini Pagani charakteryzują się świetną wydajnością podczas gotowania – prawie trzykrotnie zwiększają masę.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Tortellini z szynką Prosciutto Crudo firmy Pagani. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:07Ok.



inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Pagani o nazwie Tortellini z szynką Prosciutto Crudo został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5