On Line Le Petit Żel do mycia ciała włosów i twarzy, piankowy

On-line
On Line Le Petit Żel do mycia ciała włosów i twarzy, piankowyOn Line Le Petit Żel do mycia ciała włosów i twarzy, piankowy
pojemność netto

pojemność netto

350 ml

pojemność

cena za litr

24,57 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116742701

5903116742701

Cena: 8,60 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.60 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie On Line Le Petit Żel do mycia ciała włosów i twarzy, piankowy firmy On-line.

inne produkty w kategorii kosmetyki

Produkt On Line Le Petit Żel do mycia ciała włosów i twarzy, piankowy firmy On-line znajduje się w kategorii kosmetyki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kosmetyki:

Hipp Sensitive Płyn do kąpieli Hipp Sensitive Płyn do kąpieli
HiPP Płyn do kąpieli Na dobranoc HiPP Płyn do kąpieli Na dobranoc
Hipp Mleczko do ciała Hipp Mleczko do ciała
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi
rączek i ciała 250 ml
55,96zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Ziajka Magiczny płyn do Ziaja Ziajka Magiczny płyn do
kąpieli dla dzieci hokus pokus kolorowa kąpiel po 12. miesiącu 400 ml
41,28zł/l

Cena: 16,51 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5