Oleofarm Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany

Oleofarm Malina zwyczajna (Rubus idaeus L.) jest rośliną uprawianą tradycyjnie w wielu krajach świata. Sok wyciskany bezpośrednio z owoców maliny charakteryzuje się czerwono-purpurowym kolorem i aromatycznym, naturalnie kwaśnym smakiem. Stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety i może być spożywany przez osoby w każdym wieku, również dzieci. Polecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym i w okresie przesilenia wiosennego.
Oleofarm Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskanyOleofarm Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany
pojemność netto

pojemność netto

490 ml

pojemność

cena za litr

90,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904960010022

5904960010022

Cena: 44,10 zł

Produkt chwilowo niedostępny
44.10 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany marki Oleofarm?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Oleofarm Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany? Sprawdź listę składników:

100% sok z owoców maliny (Rubus idaeus L.).


Wartość odżywcza 100 ml soku: wartość energetyczna (energia) - 145,6 kJ (34,3 kcal), białko - 0,3 g, węglowodany - 8,05 g, w tym: cukry - 1,9 g, tłuszcz - 0,1 g, w tym: kwasy tłuszczowe nasycone - 0,0 g, błonnik pokarmowy -0,5 g, sód - 0,004 g.

Producent marki Oleofarm opisuje Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany tak:

Malina zwyczajna (Rubus idaeus L.) jest rośliną uprawianą tradycyjnie w wielu krajach świata. Sok wyciskany bezpośrednio z owoców maliny charakteryzuje się czerwono-purpurowym kolorem i aromatycznym, naturalnie kwaśnym smakiem. Stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety i może być spożywany przez osoby w każdym wieku, również dzieci. Polecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym i w okresie przesilenia wiosennego.

inne produkty w kategorii soki owocowe

Produkt Malina 100% sok z malin, bezpośrednio wyciskany firmy Oleofarm znajduje się w kategorii soki owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu soki owocowe:

Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Fortuna sok 100% bez dodatku cukru
pomarańczowy 1 litr

Cena: 7,50 zł

PLN
1
89
Data przyd. 2027-08-30
Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
1 litr

Cena: 5,29 zł

PLN
1
72
Data przyd. 2027-10-30
Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC Jaffa Gold Sok z mandarynek NFC
1 litr

Cena: 25,68 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-13
Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30
Tymbark sok 100% w kartoniku Tymbark sok 100% w kartoniku
ze słomką jabłkowo - brzoskwiniowy 200 ml
11,85zł/l

Cena: 2,37 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-07-30
Tymbark sok 100% multiwitamina, Tymbark sok 100% multiwitamina,
kartonik ze słomką 200 ml
11,95zł/l

Cena: 2,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-30

inne produkty marki Oleofarm

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Oleofarm, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Oleofarm Olej sezamowy Oleofarm Olej sezamowy
250 ml
138,36zł/l

Cena: 34,59 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Oleofarm olej lniany tłoczony Oleofarm olej lniany tłoczony
na zimno 250 ml
90,24zł/l

Cena: 22,56 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Oleofarm Siemię lniane złociste Oleofarm Siemię lniane złociste
budwigowe 450 g
28,56zł/kg

Cena: 12,85 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-30
Oleofarm Sok z Brzozy z naparem Oleofarm Sok z Brzozy z naparem
z owoców dzikiej róży, bez dodatku cukru 990 ml
20,37zł/l

Cena: 20,17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-30
Oleofarm sok z brzozy Oleofarm sok z brzozy
990 ml
19,35zł/l

Cena: 19,16 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5